Публічне акціонерне товариство «Одеський масложиркомбінат» – один з лідерів масложирової галузі України. Підприємство засноване на початку ХХ століття і не один десяток років виробляє і постачає на промисловий і споживчий ринок маргарини, кулінарні та кондитерські жири, соняшникову олію і майонез. Продукція марки «Сонячна долина» добре знайома споживачам різних регіонів країни і має безліч шанувальників.

Публічне акціонерне товариство «Одеський масложиркомбінат» – це динамічне підприємство з позитивною динамікою росту, яке поставило перед собою мету – вихід на загальнонаціональний ринок і завоювання лідируючих позицій серед підприємств галузі. Для її досягнення на підприємстві створені всі умови. Тільки за останні два роки в рамках прийнятої стратегії інноваційного розвитку потужності комбінату поповнилися новими сучасними лініями та обладнанням.

Лінія з виробництва маргарину, до складу якої входить сучасний переохолоджувач – комбінатор спільного німецько-датського виробництва фірми «Шредер і Гостенберг».

Лінія з автоматичною фасування маргаринової продукції в брикети різної маси і форми виробництва «Бенхіл» (Німеччина).

Закінчено будівництво і почалася експлуатація нового цеху з виробництва та фасування майонезу в пакети «Дой-пак» на лінії іспанського виробництва «Інфлекс» і в пластикові баночки на лінії виробництва Ізраїлю «Пак Лайн».

Це дозволило значно збільшити виробничу потужність заводу і поліпшити якість і смак готової продукції. Здійснена автоматизація всіх технологічних і виробничих процесів, які відбуваються в суворій відповідності до санітарних і гігієнічних вимог законодавства. Сучасне обладнання від кращих світових виробників дозволить в найкоротші терміни не тільки задовольнити високий попит на продукцію ТМ «Сонячна долина», але і зайняти передову позицію в обсягах продажів у масштабах національного ринку. 

Для розробки і впровадження нових технологій на підприємстві створена спеціалізована виробнича лабораторія, яка займається розробкою нових рецептур і адаптацією існуючої продукції до вимог сучасного ринку.

Головною конкурентною особливістю ТМ «Сонячна долина» є виняткова якість продукції та постійне вдосконалення її основних характеристик.

Історія компанії Наглядова рада Керівництво компанії Інформація